+420 721 346 409
kontakt@mixedapps.cz
MixedApps s.r.o.
IČO: 048 30 555
Tovární 34, Svitávka 679 32

Java

/Java

ScoreBoard

Aplikace ScoreBoard nahrazuje klasické sportovní tabule pro zobrazování aktuálního skóre a času. Podporuje několik různých sportů (futsal, volejbal, florbal, kolová, basketbal, ...). U každého sportu funguje aplikace trochu odlišně, vždy zobrazuje informace potřebné pro daný sport (vyloučení atd.). Aplikace byla vyvinuta ve spolupráci s městysem Svitávka a využíváme se právě v nové sportovní hale (http://halasvitavka.cz/)

Monitoring

Aplikace slouží pro monitorování hodnot, které pravidelně načítá z připojené USB jednotky k tabletu. Tyto načtené hodnoty uživateli zobrazuje ve formě různých výstupů (grafy, ...). Po překročení určitých prahových hodnot aplikace automaticky spustí alarm a zároveň pošle informace přes SNMP protokol na server.

Info ASTMA

,

Mobilní aplikace Info Astma je určena pro pacienty s astmatem. Aplikace přináší komplexní přehled důležitých informací, odkazů a především se jedná o připomínací zařízení ať už standardních či úlevových dávek a návštěv lékaře. Díky aplikaci je pacient seznámen se statistikami užívání dávek a také přesně ví, kolik dávek mu zbývá v inhalátoru. Aplikace Info Astma [...]

I’m The DJ

,

Chcete vytvářet Vaše vlastní exklusivní a originální EDM tracky jednoduše skrze Váš telefon, Ipad nebo tablet? Chcete začít DJskou kariéru nebo pouze skládat hudbu během Vašeho volného času? I'm The DJ je hudební aplikace vyrobena sound-design společností z České Republiky - W. A. Production. Naším cílem je umožnit lidem z celého světa vytvářet jejich vlastní [...]

Czech Deco Team

,

Interaktivní aplikace, která obsahuje seznam ambasadorů dodavatelských firem sdružení Czech Deco Team. Prověřené firmy desítkami architektů pro realizování Vašeho interiéru. S touto aplikací máte všechny výrobce a dodavatele ihned po ruce. Je zde také možnost objednat si architekta.

Navzdy.info

Projekt 'Lupénka nemusí být NAVŽDY' se zaměřuje na šíření informací o možnostech nejmodernější léčby pro pacienty trpící psoriázou, česky lupénkou. Aplikace pro mobilní telefony umožňuje jednoduché zhodnocení vlastního zdravotního stavu a dokáže nabídnout i adresu nejbližšího specializovaného centra pro léčbu lupénky. Součástí aplikace je i online poradna.

Treasure Hunt

Vzrušující týmová hra, která vám nedá vydechnout, prověří vaše znalosti a užijete si u ní spoustu zábavy a smíchu. Jde o moderní a atraktivní formu navigační teambuildingové soutěže, kombinující znalosti a postřeh účastníků s návštěvou historicky významných míst velkých měst.

NC Line

Mobilní aplikace, která slouží zaměstnancům firmy NC LINE k pohodlnému přístupu k firemnímu intranetu. Přes aplikaci je možné si nechat zobrazit různé zprávy, inzeráty, dokumenty atd. Dále je možné upozornit zaměstnance na novinky přes Push notifikace. Aplikace také obsahuje jednoduchý a přehledný výpis všech informacích (počet odpracovaných hodin, ...) o přihlášeném uživateli.

Adherence dotazník

Inovativní Android aplikace Adherence dotazník je určena do lékáren a dalších zdravotnických zařízeních. Aplikace umožňuje jednoduché sbírání dat od pacientů pomocí tabletu. Veškerá data jsou synchronizována na server (přes námi vytvořené API). Poté si pracovník obsluhy může jednoduše všechna data přes vytvořený PHP skript stáhnout ve formátu CSV a provést analýzu nasbíraných dat (například pomocí [...]

GexPay

,

Využijte aplikaci GexPay a za obědy v restauraci můžete platit jednoduše, rychle a přesně tolik – kolik potřebujete. Mobilní aplikace GexPay se stravným kreditem místo papírových stravných lístků Vám umožní i posílat svůj kredit blízkým anebo rodině.