Poptávka

S čím bychom vám mohli pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat. My se vám obratem ozveme.

Poptávka

S čím bychom vám mohli pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat. My se vám obratem ozveme.

Thermeeno

Mobilní aplikace Thermeeno je chytrým pomocníkem pro šetrné a správné měření teploty všech členů vaší rodiny. Byla vytvořena speciálně pro snímač teploty Thermeeno, ze kterého pomocí technologie Bluetooth automaticky zaznamenává naměřené údaje. Kontinuální měření teploty na dálku je velkou výhodou, kterou ocení každý starostlivý rodič. Už nebudete muset rušit klidný spánek vašich dětí, průběh měření teploty stačí jen kontrolovat v mobilní aplikaci. Díky tomuto novému způsobu záznamu můžete mít absolutní a hlavně přesný přehled o průběhu a vývoji teploty. Mobilní aplikace a snímač teploty Thermeeno navíc najde své praktické využití i při kondičním měření teploty u malých i velkých sportovců.

Funkce mobilní aplikace Thermeeno:

  • Pomocí aplikace si můžete prohlížet historická data měření teplot jednotlivých uživatelů jak v grafu na hlavní obrazovce, tak v grafu na obrazovce záznamového deníčku.
  • Do záznamového deníčku je možné přidávat informace o vašich aktivitách, poznámky, fotografie a videa, které vám později mohou pomoci identifikovat příčiny změn teploty.
  • Funkce upozornění umožňuje nastavit horní a dolní meze teplot, při kterých chcete obdržet upozornění do svého telefonu. Navíc umožňuje aktivovat hlasitá upozornění v různých situacích.
  • Aplikace automaticky informuje o déletrvající ztrátě spojení se snímačem, dlouhodobě nesprávném měření a neočekávaném ukončení aplikace během měření.
  • S jedním telefonem může být zároveň spárováno více snímačů, a můžete tedy sledovat teplotu více uživatelů najednou. Pro více uživatelů je také možné střídavě používat jeden snímač teploty.
  • V jednom telefonu je možné uchovávat odděleně data více uživatelů. Data z měření můžete pomocí ikony sdílení exportovat a odeslat e-mailem.

Další naše aplikace

advanced divider

Domluvte si s námi schůzku

Domluvit schůzku

S čím bychom vám mohli pomoci?

Neváhejte nás kontaktovat. My se vám obratem ozveme.

© All Rights Reserved. Copyright MixedApps 2020. Developed by WKS
Instant Max AI